Apie mus

EFPO – Efektyvumas ir potencialas.

Mūsų idėja sujungti skirtingas interesų grupes, verslininkus, turinčius idėjų, kitus žmones, kuriems reikia atlikto specializuoto darbo ir įvairių sričių specialistus, studentus, savamokslius. Vieniem palengvinama žmogiškųjų išteklių paieška, kitiem suteikiama taip sunkiai gaunama ir labai svarbi praktika, esant patirčiai ir atlyginimas.

Mūsų misija padėti ambicingiems žmonėms realizuoti idėjas, sukurti įrankį efektyviai žmogiškųjų išteklių paieškai ir suteikti galimybę visiem atrasti ir išnaudoti savo potencialą.

Kaip tai veikia?

Užduočių sistema. Užsakovai, kuriems reikia atlikto konkretaus, nedidelio, specializuoto darbo (pavyzdžiui, logotipo, plano, brėžinio, modelio ir pnš.) atlikimo, prieš tai susitarę su specialistu, per jo profilį paskiria jam užduotį to darbo atlikimui. Užsakovas nenorėdamas viešinti informacijos, gali nekonkretizuoti užsakymo, o atlyginimas, jei dėl tokio sutarta, bus matomas tik jam ir specialistui.

Jei esate specialistas-studentas, savamokslis ar turite naudingą kitiem pomėgį, užsiregistravę užpildykite savo aprašymą, nepamirškite pasirinkti srities, kurios specialistas esate ar pradedate tapti, bei paminėkite, kokią patirtį turite. Neturint pakankamai patirties ar jos turint mažai, rekomenduojame nereikalauti atlyginimo iš užsakovų. Pirmiausia stenkitės sukurti savo praktikos portfelį, kartu su juo augs ir jūsų vertė. Kylant jūsų patirčiai, galima pradėti prašyt simbolinio mokesčio, o vėliau – ir didesnio. Bet kokiu atveju leiskite rinkai nustatinėti kainas. Užsiregistravus, laukite kol užsakovai su jumis susisieks.

Jei esate užsakovas-verslininkas ar asmuo, suinteresuotas atliktu specializuotu darbu, užsiregistravę užpildykite patikrinamą informaciją apie save ar savo įmonę. Žinodami, koks darbas turi būti atliktas, raskite atitinkamą kategoriją ir išsirinkite specialistą su reikalinga patirtimi. Atkreipkite dėmesį, kad jums ne visada reikia profesionalų, nenuvertinkite studentų ir savamokslių. Jei darbas nesudėtingas, galite bandyti susitarti dėl nemokamo jo atlikimo ar už simbolinį mokestį. Jei specialistas neturi didelio portfelio ar patirties, pagrindinis atsilyginimas jam bus jūsų įvertinimas ir atsiliepimas. Jūs visada privalote palikti atsiliepimą, jei buvo sutarta dėl darbo. Prieš pateikiant darbą, mandagu susirašyti su specialistu.